Ел. адреса: bibik2009@ukr.net  Четвер, 19.04.2018, 14:51 
Чорнухинська районна організація партії "УДАР" Вітаю Вас, Гість
Головна » 2013 » Жовтень » 15 » УДАР: Влада вдається до нових запозичень та друку грошей, замість реального реформування економіки
13:40
УДАР: Влада вдається до нових запозичень та друку грошей, замість реального реформування економіки
Влада замість здійснення заходів, що сприятимуть пожвавленню економіки та наповненню бюджету,  ввімкнула друкарський станок та продовжує нарощувати нові борги, - заявляють в партії «УДАР».

В партії зауважили, що за період президентства Януковича обсяг державного та гарантованого державою боргу зріс на 230 млрд. грн., монетарна база - із 157 до 284,6 млрд. грн. (81,2%), а грошова маса - із 487,3 млрд. грн. до 868,8 млрд. грн. (78,3%). «Бездарна економічна політика нинішньої влади призвела до падіння економіки та скорочення надходжень до бюджету. Така безвідповідальність призведе до нарощування державних боргів у майбутньому та до того, що все менша частка бюджетних коштів  спрямовуватиметься на вирішення соціально-економічних проблем», - йдеться в заяві.

В «УДАРі» нагадали, що вже цього року країна має витратити 35 млрд. грн. лише на сплату відсотків по боргах, у той час, коли у кризовому 2008 р. бюджет витратив на це вдесятеро менше. «Своїми діями влада заганяє Україну в боргову яму та ставить під загрозу економічну безпеку країни й стабільність національної валюти. Вмикаючи друкарський верстат в умовах падіння економіки та скорочення промислового виробництва, влада ризикує розкрутити інфляційну спіраль, що призведе до зростання цін та девальвації національної валюти», - наголошують в партії.

Водночас в «УДАРі» зауважили, що  найгірше в цій ситуації те, що запозичені кошти підуть не на обіцяне покращення життя звичайних українців чи розвиток вітчизняної економіки. «Нові запозичення потрібні, щоб задовольнити апетити бізнес структур наближених до влади, що паразитують на бюджеті. Лише через систему державних гарантій в нинішньому році Україна ризикує втратити 50 млрд. грн., а ще понад 400 млрд. грн. будуть розподілені між «обраними» компаніями через систему державних закупівель», - йдеться в заяві партії. В «УДАРі» переконані, якщо навести лад хоча б в системі державних закупівель та держгарантій, через які держава щорічно втрачає десятки мільярдів гривень, то потреба в нових запозиченнях суттєво зменшиться.

Матеріали сайту klichko.org

Переглядів: 129 | Додав: РМК | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: