Ел. адреса: bibik2009@ukr.net  Четвер, 21.06.2018, 21:08 
Чорнухинська районна організація партії "УДАР" Вітаю Вас, Гість

Передвиборна програма кандидата в народні депутати України від партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка» по 151-му одномандатному виборчому округу Тараса Вікторовича КУТОВОГО

 

Партія «УДАР», від якої я йду на вибори, виступає за зміни української політики в інтересах суспільства та відповідно до європейських стандартів.

Я, як економіст і фінансист за освітою, кращий фінансовий директор України у 2007 і 2008 роках, керівник кількох великих та успішних компаній в Україні, як людина, яка ніколи не була в політичних партіях чи органах влади, вирішив балотуватися в народні депутати України саме від «УДАРу», оскільки поділяю його підходи щодо необхідності системних змін у країні.

Корупція, розкрадання бюджету, безвідповідальність чиновників і безправ’я громадян стримує нормальний розвиток Полтавщини та України загалом. Наші дороги – то суцільні ями. Біля самих хат будують газові свердловини, бо мільярдні прибутки ставляться вище за людську безпеку і здоров’я. Бюджетні гроші розподіляються передусім в інтересах високих чиновників чи їхніх родичів.

Щоби змінити цю ситуацію, у фракції партії «УДАР» у Верховній Раді я спрямую зусилля на такі напрямки:

 

І. ЗЛАМАТИ КОРУПЦІЙНУ СИСТЕМУ

 

Провести антикорупційну люстрацію. Звільнити корумпованих та непрофесійних чиновників, правоохоронців, суддів і прокурорів.

Відкрити для громадян дані про доходи і витрати бюджетів всіх рівнів – кошти підуть на розвиток громади, а не в кишені чиновників.

Скасувати пільги для депутатів і державних чиновників. Провести аукціони з розпродажу державних дач на користь державного бюджету, забезпечити безкоштовний доступ до спеціальних лікувальних закладів.

 

ІІ. ВСТАНОВИТИ КОНТРОЛЬ ГРОМАДЯН НАД ДЕРЖАВОЮ

 

Запровадити:

Народну законодавчу ініціативу. Законопроект, підтриманий 150 тисячами громадян, першочергово розглядатиметься парламентом.

Народне вето та Народний вотум недовіри. Громадяни на референдумі зможуть скасовувати рішення органів влади та місцевого самоврядування, а також відправляти у відставку місцевих чиновників.

 

ІІІ. ПОБУДУВАТИ КРАЇНУ РІВНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ

 

Забезпечення першого робочого місця для молоді. Реальна рівність доходів і можливостей для жінок і чоловіків.

 

ІV. НАДАТИ ВЛАДУ МІСЦЕВИМ ГРОМАДАМ

 

Стимули для економічного зростання у громаді. 100% податку на доходи фізичних осіб, на землю та податку на нерухомість будуть залишатися на місцях.

Нерозривна прив'язка всього сільськогосподарського бізнесу до сіл і сільських територіальних громад. Кошти мають розподілятися територіальними громадами на цілі підвищення народжуваності, підтримки багатодітних сімей, розвитку інфраструктури, соціальної сфери, культури, здоров'я.

Законодавче урегулювання діяльності газодобувних підприємств, посилення екологічного контролю за їх діяльністю, зобов’язання їх виділяти кошти на оздоровлення і медичне забезпечення населення, а більшість податків спрямовувати не в державний, а в місцевий бюджет задля розвитку інфраструктури регіону.

Забезпечення безплатного постачання газу, електроенергії та води жителям населених пунктів, поблизу яких ведуться газорозробки.

 

V. ДОСЯГТИ ЄВРОПЕЙСЬКИХ СТАНДАРТІВ ЖИТТЯ

 

Розробка, закріплення законом та впровадження програми економічного, соціального та екологічного відродження регіону з тим, щоб починаючи з 2020 року він мав позитивний приріст населення.

Сприяння залученню інвестицій для розвитку населених пунктів, будівництва нових підприємств та створення нових робочих місць.

Розробка та реалізація ініційованих громадами соціальних проектів, спрямованих на охорону здоров'я, підвищення народжуваності, збільшення зайнятості, розвиток культури, спорту та туризму, сприяння здоровому способу життя, збереження історичної спадщини.

Забезпечення раціонального використання природних багатств (вода, ліс, корисні копалини) і трудових ресурсів краю на благо всіх мешканців і без шкоди для довкілля.

Усі говорять, що необхідно змінити країну. Ми це зробимо!