Ел. адреса: bibik2009@ukr.net  Четвер, 19.04.2018, 14:50 
Чорнухинська районна організація партії "УДАР" Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Березень » 17 » Ірина Геращенко
18:46
Ірина Геращенко
Під час виступу у ВР озвучила позицію нашої фракції щодо Криму і ситуаціі в країні.

 1. ВР має цього тижня приєднатися до деклараціі ООН про права корінних народів і визнати корінним народом Криму кримських татар. Це гарантуватиме захист іх прав. Маємо захистити кримських татар від етнічних чисток, геноциду і депортацій імені путіна. Досить з них Сталіна...

2. УДАР розробляє і внесе найближчими днями законопроект про тимчасово окуповані територіі, аби зазистити права всіх украінських громадян, які опинилися в зоні окупаціі.

3. Украіна вимагає посилити санкціі проти РФ і тих іі громадян, які причетні до окупаціі Украіни, до розпалювання міжнаціоналтноі ворожнечі. Ми вимагаємо від США і краін ЄС ввести проти них візові санкціі. Але потрібно починати з себе. Кисельов давно мав бути оголошений персоною нон- грата, так само як і всі члени Ради Федерацій, що підтримали війну проти Украіни. Вони хочуть вбивати украінців- ім немає що робити на украінській землі.

4. Боротися з сепаратизмом потрібно починати з сесійноі зали. Ми вимагаємо від Гепроккуратури перевірити заяви тих народних депутатів, що дозволяють собі підтримувати сепаратистів , починаючи з Януковича - молодшого, порушити проти них кримінальні справи. Ці люди мають не мандатом прикриватися, а відповідати перед законом за сепаратистські діі
5. Аксьонов- Константінов- ніяка не кримська влада, а самозванці і сепаратисти, які мають нести кримінальну відповідальність.

6. РФ фактично оголосила війну Україні, тому потрібно відкликати нашого посла Украіни з Москви.
 
7. Коммі - депутати щомісяця отримують 15 тисяч гривень зарплати, при цьому НІ за що НЕ голосують. Навіть за соціальні закони. Звернулася до Голови ВР з проханням не виплачувати ім зарплату за саботаж роботи і за пілривну діяльність проти Украіни. Нехай іх зарплата піде на соціалтні виплати ветеранам, яких вони скільки років дурять.
 
8. Ми перемогли януковича, переможимо і Путіна. Але потрібна єдність і вимагати виконувати своі зобов'язання перед Украіною з боку західних країн.
Переглядів: 186 | Додав: РМК | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: