Ел. адреса: bibik2009@ukr.net  Четвер, 19.04.2018, 20:09 
Чорнухинська районна організація партії "УДАР" Вітаю Вас, Гість
Головна » 2013 » Вересень » 10 » Кутовий: Премія імені Василя Симоненка повинна мати статус національної
14:32
Кутовий: Премія імені Василя Симоненка повинна мати статус національної
Народний депутат від "УДАРу" Тарас Кутовий звернувся до уряду з проханням надати премії імені Василя Симоненка статусу національної та віднайти бюджетні кошти для її фінансування. Відповідний запит був зачитаний під час засідання Верховної Ради.
 
Народний депутат наголосив, що сьогодні в державі немає жодної премії чи конкурсу, які б системно підтримували молодих письменників віком до 30 років.
 
"Колись нові імена нам відкривав Міжнародний літературний конкурс "Гранослов”, переможці і лауреати якого отримували найвищу для молодого митця нагороду — можливість надрукувати свою збірку, публікації в спеціалізованій періодиці. Нині ж ця ніша не заповнена", - сказав Кутовий.
 
"Ударівець" нагадав, що менш ніж за півтора роки в Україні відзначатиметься 80-річчя з дня народження Василя Симоненка.
 
"Найкращим вшануванням пам'яті загиблого поета-шістдесятника має бути зерно справи його життя, посіяне в сьогоднішніх молодих письменниках. Ми повинні допомогти їм на творчому старті, зробивши премію імені Симоненка масштабною і загальнодержавною,” - сказав Тарас Кутовий.

Відео минулого року:


Переглядів: 314 | Додав: РМК | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1  
Лубенський медіа-клуб оприлюднює імена нових лауреатів премії імені Василя Симоненка в галузі журналістики. Це Людмила КУЧЕРЕНКО - журналістка, голова Полтавського обласного медіа-клубу та письменник, журналіст Олександр Панченко з Лохвиці. Нагороди будуть вручені 8 січня 20156 року в рідній хаті поета-журналіста у селі Бієвцях на Полтавщині Торік вр\олодарями цієї відзнаки були журналісти Тетяна ЧОРНОВОЛ (Київ) та Олена САТДАРОВА (Лубни).

Ім`я *:
Email *:
Код *: