Ел. адреса: bibik2009@ukr.net  Четвер, 19.04.2018, 14:44 
Чорнухинська районна організація партії "УДАР" Вітаю Вас, Гість
Головна » 2013 » Червень » 14 » Тарас Кутовий: Протестні настрої українців зростають швидкими темпами
12:31
Тарас Кутовий: Протестні настрої українців зростають швидкими темпами
Дедалі більше людей готові виходити на вулиці і обстоювати своє право на гідне життя. Такою є реакція суспільства на дії чинної влади. Про це заявив народний депутат України Тарас Кутовий.
"Останні статистичні дослідження свідчать, що чверть дорослих українців готові брати участь у демонстраціях. Це на 5% більше, ніж було 9 місяців тому. Причини, які можуть спонукати людей вийти на вулиці — погіршення рівня життя та захист своїх прав і свобод, - підкреслив Кутовий. - Владі варто задуматися над тим, що 70% українців не задоволені тим, що відбувається в країні, а за припинення повноважень президента готові йти на вулиці 10% населення.”
Нардеп наголосив, що попри райдужні звіти керівництва країни про так зване "покращення”, реальність має відмінний вигляд. Зарплати рядовим медпрацівникам насправді ледь сягають 1,5-2 тисячі гривень, і аж ніяк не 5-7, про що на засіданні комітету з питань економічних реформ розповідав президент.
"Запитайте у будь-якої сільської медсестри, скільки місяців їй треба працювати, щоб отримати 5 тисяч гривень? Главі держави не варто лукавити і з приводу того, що в селах нарешті з'явилися сімейні лікарі, а по суті, ті самі терапевти, яких там нібито ніколи не бачили. Якраз саме після так званої реформи сільська медицина дедалі більше віддаляється від людей. Спочатку закрили фельдшерсько-акушерські пункти у невеликих селах, тепер добралися до оптимізації у містечках та райцентрах. За елементарною допомогою людям треба їхати за десятки кілометрів. І це влада називає "покращенням". Таке враження, що світ, про який говорить Янукович, живе винятково в його уяві,”- додав Кутовий.
"Ударівець” також зазначив, що зростання протестних настроїв у суспільстві має стати пересторогою для чинної влади. Бо цей показник — один з найвищих за історію незалежної України.

Матеріали сайту Тараса Кутового

Переглядів: 199 | Додав: РМК | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: