Ел. адреса: bibik2009@ukr.net  Вівторок, 20.02.2018, 06:57 
Чорнухинська районна організація партії "УДАР" Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Травень » 16 » Петро Порошенко не братиме участь у програмі «Шустер LIVE» 16 травня
15:01
Петро Порошенко не братиме участь у програмі «Шустер LIVE» 16 травня

Кандидат у президенти Петро Порошенко не братиме участь у програмі «Шустер LIVE» у п’ятницю, 16 травня, через щільний графік регіональних поїздок.
Петро Порошенко щиро вдячний студії Савіка Шустера за запрошення взяти участь у прямому ефірі. Іншим разом він неодмінно скористається ним. Наразі стратегія виборчої кампанії Петра Порошенка полягає в тому, щоб за її стислий час відвідати всі регіони України та максимум районних центрів у кожному.
Всі зустрічі кандидата на пост Президента України Петра Порошенко із громадою передує анонс у місцевій пресі, на радіо та телебаченні, приблизно за тиждень до візиту. Ці зустрічі відвідує велика кількість виборців. Адже саме в цей час вони мають можливість отримати інформацію з перших рук — про програму кандидата, його бачення розвитку України в цілому та їхнього регіону зокрема.

Ефір на центральному телебаченні — це завжди важливо і почесно для Петра Порошенка, оскільки дає можливість донести до великої кількості людей свою позицію і своє бачення з принципових питань. Але важливим є не лише намірів, а й втілення програми дій. На думку Петра Порошенка, не можна відміняти проанонсовані зустрічі з людьми у регіонах навіть заради ефіру на центральному телебаченні, оскільки це буде безвідповідальним — нехтувати інтересами великої кількості небайдужих людей, яких особисто запросив на зустріч, адже під час них вибудовується порозуміння з усією Україною Щоб запобігти звинуваченням у бік програми «Шустер LIVE» через незбалансований ефір, просимо під час програми повідомити глядачів та учасників ток-шоу про те, що кандидат у Президенти України Петро Порошенко перебуває у регіональному виборчому турі. На цьому тижні його графік виглядає так:

11 травня — Херсонська область;

12 травня — Миколаївська область;

13 травня — Київська область;

14 травня — Харків;

15 травня — Сумська область;

16 травня — Чернігівська область;

17 травня — Дніпропетровська область;

18 травня — Запорізька область.
"Інформаційний департамент виборчого штабу Петра Порошенка"

Переглядів: 192 | Додав: РМК | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: